Sympozjum świata marketingu i mediów

Zapraszamy do udziału w sympozjum, w którego trakcie zbierają się specjaliści od marketingu treści, tworzenia stron WWW i prowadzenia kampanii AdWords. Podczas spotkania omawiamy najnowsze trendy w szeroko pojętej promocji online i analizujemy najważniejsze zmiany w branży. Jeśli chcesz pozyskać wartościową wiedzę od doświadczonych specjalistów z marketingu, weź udział w sympozjum!

Marketing w social media

Marketing w social media

Korzyści płynące z wdrożenia marketingu w social media w strategii promocji firmy, serwisu internetowego czy innego podmiotu generują duży popyt na specjalistów w tej dziedzinie. Najlepsi profesjonaliści mogą przebierać w zleceniach i liczyć na atrakcyjne stawki właśnie takie osoby biorą udział w naszym sympozjum. Ponieważ od lat organizują skuteczne kampanie reklamowe na rzecz największych marek w Polsce, doskonale znają realia branży i wiedzą, jak świadczyć usługi na wysokim poziom. Właśnie tymi informacjami dzielą się podczas spotkania.

Marketing w social media - czerp z doświadczenia specjalistów

Rzeczywistość social media dynamicznie się zmienia aby nadążać za pojawiającymi się nowościami, należy orientować się w trendach, które są jednym z głównych tematów konferencji. W jej trakcie specjaliści dyskutują o kierunkach rozwoju, specyfice, użytkownikach i innych kluczowych aspektach współczesnych social mediów. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie działania obecnie są najskuteczniejsze, na co zwracać uwagę przy tworzeniu strategii promocji i jakie inne ważne decyzje podejmować, weź udział w sympozjum!
Omawiamy liczne case study i wskazujemy najlepsze praktyki w social media. Posługujemy się sugestywnymi przykładami, które dokładnie analizujemy z różnych perspektyw. Kładziemy nacisk zarówno na wartościowy przekaz, jak i przyjazną formę, dzięki czemu możesz liczyć na atrakcyjne wrażenia z udziału w sympozjum. To jedyne w swoim rodzaju spotkanie specjalistów z marketingu w social media, którzy wiedzą, jak konfigurować, wdrażać, prowadzić i monitorować kampanie reklamowe.

Cenna wiedza o marketingu w social media dla każdego

Podczas sympozjum każdy znajdzie coś dla siebie przekazywana wiedza jest uniwersalna i z powodzeniem może zostać wykorzystana w praktyce zarówno przez niewielką firmę o lokalnym działaniu, jak i korporację o międzynarodowym zasięgu. Wiedza na temat kreowania wizerunku, budowania społeczności i pozyskiwania klientów za pomocą promocji w social media to cenna wartość, którą wynosisz z naszego sympozjum. To inwestycja w kompetencje dające przewagę na rynku.

Sympozjum jest skierowane do każdego, kto chce poszerzyć umiejętność posługiwania się social mediami w celach promocji. Wyniesiesz z niego wartościowe informacje niezależnie od tego, jaki serwis jest głównym obszarem działalności. Konferencję warto polecić zarówno osobom doświadczonym w marketingu, jak i dopiero rozpoczynającym swoją karierę w obu przypadkach można odnieść wymierne korzyści z udziału.

Wykorzystaj social media na drodze do sukcesu

Jeśli posługujesz się w swojej pracy mediami społecznościowymi lub chcesz zacząć to robić, zapraszamy na naszą konferencję. Podczas spotkania ze specjalistami dowiesz się wielu przydatnych rzeczy, które dadzą podstawę do efektywnego wykorzystania w celach promocji takich serwisów jak Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, LinedIn czy SnapChat, Naucz się prowadzić kampanie reklamowe, pozyskiwać odbiorców i odnosić sukces w social media!