Sympozjum świata marketingu i mediów

Zapraszamy do udziału w sympozjum, w którego trakcie zbierają się specjaliści od marketingu treści, tworzenia stron WWW i prowadzenia kampanii AdWords. Podczas spotkania omawiamy najnowsze trendy w szeroko pojętej promocji online i analizujemy najważniejsze zmiany w branży. Jeśli chcesz pozyskać wartościową wiedzę od doświadczonych specjalistów z marketingu, weź udział w sympozjum!

Marketing treści

Jeśli obszarem Twojej działalności jest content marketing lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej formy promocji i poszerzyć swoje kompetencje o nowe, wartościowe umiejętności, zapraszamy do udziału w sympozjum. W jego trakcie spotkasz najbardziej doświadczonych specjalistów z tej dziedziny, która nie ma przed nimi tajemnic. Wiedzą wszystko o posługiwaniu się treścią w celach promocyjnych i z chęcią podzielą się z Tobą cennymi poradami.

Sympozjum marketingu treści -  jak tworzyć i dystrybuować content

W czasie sympozjum dowiesz się, jak tworzyć atrakcyjne i pożądane przez użytkowników treści. Czym powinny się one wyróżniać? Jakimi narzędziami posługiwać się w celu ich wykreowania? Jaki przekaz i w jakiej formie udostępniać? To tylko przykładowe z kluczowych pytań, na które odpowiadamy podczas sympozjum. Dzięki temu tworzone przez Ciebie treści będą profesjonalne, skuteczne i ciekawe dla odbiorców, do których są skierowane.

Samo kreowanie contentu jest oczywiście bardzo istotne, ale powinno być poprzedzone szczegółowymi analizami i opracowaniem strategii. To one są podstawą do podejmowanych następnie działań promocyjnych i wizerunkowych, nadają im ramy i określają kierunek, w którym podążasz, a także narzędzia, którymi będziesz się posługiwać. Jak określać grupę docelową? Które serwisy wykorzystać z myślą o marketingu treści? Jakim językiem się posługiwać? To kolejne z ważnych pytań, na które odpowiadamy podczas konferencji.

Wartościowa wiedza o content marketingu

Sympozjum jest skierowane do każdego, kto zajmuje się content marketingiem, zamierza wdrożyć się w tę niszę lub chce poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Wyniesiesz z niego wiele cennych informacji niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z możliwości oferowanych przez promocję za pomocą treści, czy posiadasz już duże doświadczenie w tym zakresie. Przekazywana wiedza jest uniwersalna i przydatna dla każdego, kto chce zwiększyć skuteczność działalności w Internecie.

W content marketingu równie istotną rolę jak samo tworzenie treści odgrywa jej umiejętna dystrybucja. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego poruszamy tę kwestię podczas spotkania. Omawiamy formy, metody i kanały udostępniania materiałów w zależności od różnych czynników. Pokazujemy, jak najefektywniej korzystać z przygotowanych treści, aby odnieść z nich optymalne zyski. Sugerujemy najlepsze rozwiązania, analizujemy obecne trendy i przewidujemy kierunki rozwoju branży. Wszystko to w towarzystwie najlepszych specjalistów w branży, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Inwestycja w wiedzę

Profesjonalny content marketing to inwestycja o wysokiej stopie zwrotu, przynosząca wieloaspektowe, liczne korzyści, dlatego umiejętność posługiwania się tą formą promocji jest bardzo cenna. Jeśli chcesz ją rozwinąć i poszerzyć swoje kompetencje w planowaniu, tworzeniu i dystrybucji treści, weź udział w naszym sympozjum. Omawiamy także kwestię analizy efektów i optymalizacji kampanii content marketingowych. Zapraszamy!

Marketing treści