Sympozjum świata marketingu i mediów

Zapraszamy do udziału w sympozjum, w którego trakcie zbierają się specjaliści od marketingu treści, tworzenia stron WWW i prowadzenia kampanii AdWords. Podczas spotkania omawiamy najnowsze trendy w szeroko pojętej promocji online i analizujemy najważniejsze zmiany w branży. Jeśli chcesz pozyskać wartościową wiedzę od doświadczonych specjalistów z marketingu, weź udział w sympozjum!

Strony WWW - skuteczne medium komunikacji

W trakcie sympozjum zbierają się specjaliści od tworzenia stron WWW i projektowania serwisów internetowych. Zapraszamy zarówno osoby, które są zainteresowane prowadzeniem własnej witryny, jak i freelancerów oraz właścicieli i pracowników firm webdesignerskich. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszym zmianami i wydarzeniami w branży, weź udział w konferencji. W jej trakcie przyswoisz wiele wartościowych i zarazem przydatnych w praktyce informacji, dzięki którym poszerzysz kompetencje zawodowe.

Czerpanie wiedzy i inspiracji od najlepszych to optymalna metoda rozwoju. Właśnie ta myśl przyświeca nam podczas organizacji sympozjum, podczas którego zbierają się doświadczeni specjaliści z branży. Ponieważ mają odmienne perspektywy, prezentują różne podejścia i pracują w wielu niszach, zakres informacji przekazywanych na temat projektowania stron i tworzenia serwisów internetowych jest wyjątkowo bogaty, a co za tym idzie praktyczny. Dzięki temu wyniesiesz mnóstwo wiedzy, co pozytywnie przełoży się na Twoje kompetencje.

Czerp wiedzę od ekspertów od tworzenia stron internetowych

Zbieramy się po to, żeby wzajemnie sobie pomagać, dzielić się wiedzą, inspirować i poprzez efekt synergii odnieść jak największe korzyści ze spotkania. W przyjaznej atmosferze omawiamy najnowsze trendy, kierunki i zmiany w branży. Analizujemy, jak wygląda współczesne projektowanie serwisów i jak tworzy się strony internetowe, które wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników i realizują określone cele. Przedstawiamy różne perspektywy i podejścia, a każde wystąpienie przynosi wiele cennych i często nieoczywistych informacji.

Zapraszamy do udziału w sympozjum niezależnie od tego, czy specjalizujesz się projektowaniu graficznym stron i serwisów internetowych, czy zajmujesz się ich tworzeniem od strony technicznej. W obu przypadkach możesz liczyć na ciekawe wymiany zdań, z których wyciągniesz użyteczne wnioski. W trakcie spotkania poruszamy różne kwestie, począwszy od oprawy graficznej witryny, poprzez systemy zarządzania treścią, skończywszy na utrzymaniu danych na serwerze.

Cenne informacje na temat projektowania serwisów internetowych

Podczas sympozjum dowiesz się, jak przebiega tworzenie stron atrakcyjnych wizualnie, intuicyjnych w obsłudze i nowoczesnych, które spełniają współczesne standardy. Szybko zmieniające się wymagania użytkowników i dynamicznie rozwijające się technologie sprawiają, że trzeba być cały czas na bieżąco, aby nadążyć za potrzebami rynku. Umożliwi Ci to udział w sympozjum, którego ważną częścią jest analiza obecnych uwarunkowań, perspektyw i możliwości w branży.

Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji każdego, kto zajmuje się web designem lub planuje kształcić się w tym kierunku. Polecamy ją zarówno menadżerom dużych korporacji odpowiedzialnym za projektowanie serwisów i tworzenie stron internetowych, jak i freelancerom, którzy chcą poszerzyć kompetencje na tym polu. Wartościowa wiedza jest uniwersalna i przydatna na dowolnym stanowisku, dlatego udział w sympozjum to zdecydowanie opłacalna decyzja.

Strony WWW - skuteczne medium komunikacji